TRXHome.net
اپلیکیشن موزیک ورزشی کسب درآمد
پشتیبانی چرا TRX آموزش
فروشگاه
اخبار و مقالات

تضمین کیفیت کالا

محصولاتی که توسط خانه تی آر ایکس عرضه میشود از بهترین مواد اولیه تولید می شود و در زمان تولید زیر نظر کارشناسان با نظارت کامل تولید و بسیار با دقت مونتاژ می شوند.

برهمین اساس خانه تی آر ایکس محصولاتی که عرضه می کند را از نظر کیفیت و دوام کالا ضمانت می کند.

پشتیبانی

تیم پشتیبانی خانه تی آر ایکس در ساعات اداری پاسخگوی تمام سوالات که مربوط به ورزش تی آر ایکس ، بند تی آر ایکس و لوازم جانبی همینطور اپلیکیشن آموزشی تی آر ایکس هستند.

در صفحه راه های ارتباطی با خانه تی آر ایکس میتوانید با ما در تماس باشید و پاسخ سوالات خود را بگیرید.

امیدواریم به بهترین نحو شما را در انتخاب محصول درست و رسیدن به اهداف ورزشی راهنمایی کنیم.

نرم افزار آموزشی موبایل

اپلیکیشن ارائه شده توسط خانه تی آر ایکس کاملا انحصاری بوده و مجموعه ای ارزشمنده از کلیه حرکات تی آر ایکس را که شامل بیشتر از 80 حرکت در سه سطح تمرینی مختلف هست را در اختیار شما قرار میدهد که به زبان فارسی نحوه انجام حرکت روی ویدنو توضیح داده شده.

همچنین در این نرم افزار بخش های دیگری از قبیل برنامه تمرینی 12 هفته ای ، آموزش های لازم برای تمینات هوازی و گرم کردن ، بخش آناتومی که اشاره به انجام تمرینات مربوط به یک عضله دارد ، راهنمایی درباره نصب و کوتاه و بلند کردن بند و نحوه استفاده صحیح و بخش مربیان و فروشگاه ها و ...

برگشت از خرید کالا

پس از سفارش و خرید محصول و حتی پس از تحویل گرفتن کالا در صورت عدم رضایت از خرید این محصول ، می توانید ظرف مدت 48 ساعت محصول خریداری شده را مرجوع نمایید.

مبلغ فاکتور پس از کسر هزینه حمل و نقل به حساب شما واریز میگردد.

ضمانت نامه

شرایط ضمانت نامه :

کالا پس از رویت و تایید خرابی توسط کارشناسان خانه تی آر ایکس به مدت سه سال به صورت رایگان تعمیر و در صورت لزوم تعویض می گردد.

ضمانتنامه شامل پارگی بند با لوازم تیز (چاقو،کاتر و...) ، ضربه مستقیم به قطعات (دستگیره و ...) ، فرسودگی لوپ بالا (حلقه بالا) و شکستگی کارابین بالا نمی باشد.

هزینه حمل و نقل کالا به بخش خدمات و بالعکس به عهده مشتری می باشد.

بندهای تی آر ایکس وارداتی داری یک سال ضمانت و بندهای تولیدی خانه تی آر ایکس دارای سه سال ضمانت می باشند.

شروع گارانتی از تاریخ صدور فاکتور می باشد.